NETWORK BAKIMI VE
SERVİS HİZMETLERİ

Global firmaların Türkiye genelindeki Veri Merkezi, IT Altyapı ve Network Bakımı ve Servis hizmetleri sunuyoruz.

قصص
نجاحنا

Türkiye’de bir çok kurumsal firmaya sistem altyapı desteği veriyoruz her geçen gün artan talepleri %98 müşteri memnuniyeti ile teslim ediyoruz.

شبكة خدمات قوية في جميع أنحاء تركيا Quicklyserv

Teknolojinin önde gelen ve yaygın kullanım alanına sahip olan cihazlarıyla tanıştınız mı? Eğer tanışmadıysanız sıkı durun! Çünkü şahane pek çok cihaz tüm nitelikli özellikleri ile sizleri karşılamak için güncel stoklarıyla satışta bekliyor.

Peki, sadece bu kadar mı? Elbette ki değil. Birbirinden kaliteli ve güçlü servis ağlarını da hizmetlerini de siz müşterilerimiz için sunuyoruz. Bugünden sonra rotanızı mağazamıza çevirebilirsiniz. Ve kaliteyi çok yakından tanıyabilirsiniz.

من
نحن؟

مناطق خدمات الصيانة

Quicklyserv olarak siz müşterilerimize nitelikli hizmetler sunmaktan gurur duymaktayız. Hangi hizmet alanlarımız var ve verdiğimiz hizmetler neler?

منتجاتنا التكنولوجية في مجال الشبكات

ATS/STS, PDU, UPS, Ortam izleme Modülü, Indoor/İç Mekan Access Point, Outdoor/Dış Mekan, Çevirici, Sunucu, Router, Seri Ethernet Çevirici vb. gibi birçok ürün daha yer almaktadır.

مركز الإصلاح والدعم مع شبكة خدمة قوية

Teknik destek verdiğimiz birçok hizmetimiz vardır. Bu hizmetlerimizin başında ise şunlar gelmektedir:

خدمة الشبكات وصيانتها, مراقبة حضور الموظفين وأنظمة تتبع الزوار, خدمات الكاميرات و صيانتها, إمدادات الطاقة الغير مقطوعة, أنظمة التكييف و صيانتها

Bu servis bakımlarımızdan yararlanmak için destek hattımıza yazarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Bundan sonra sizlerin de rotası Quicklyserv olacak. Çünkü güçlü servis ağı ile Türkiye’de birinci sınıf kalite olarak nitelendirilmiş bir hizmet vermekteyiz. Siz de aramıza katılabilir ve bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

ما هي الحلول التي نقدمها داخل الشبكة؟

Hangi alanlarda çözümler sunduğumuzu merak mı ediyorsunuz? Bu teknolojik altyapı çözümlerimiz ile problemlerinizi en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Çözümler neler mi? İşte çözümler:

حلول إنهاء الألياف, حلول الكابلات الهيكلية, حلول مراكز البيانات, أنظمة البنية التحتية للطاقة, أنظمة تمرير البطاقة حلول المؤتمرات

Bunlara ek olarak önde gelen birçok marka ile ortaklık yapmaktayız. Sektörün öncüsü olan firmamız alanında uzman ekibimiz ile sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır. Başarı öykülerimizi de yakından takip edebilir, güçlü servis ağı Türkiye yolculuğumuza sizler de eşlik edebilirsiniz.

Sadece bir telefon uzağınızdayız. Tüm teknolojik hizmetler için işinizi uzman ekibimize gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz. Unutmayın ki her zaman Quicklyserv ile bir adım önde olacaksınız.

Üye Girişi
× Destek Talebi