Quicklyserv'e
Hoşgeldiniz

hakkimizda1

Quicklyserv, Bilişim sektöründe deneyimli kadrosu ile, Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri, Ağ Altyapı Hizmetleri, Güvenlik Hizmetleri, Sunucu & Veri Depolama Hizmetleri başta olmak üzere Bilişim alanında birçok alan da hizmet veren bir bilişim teknoloji şirketidir.

Quicklyserv, Veri Merkezleri için; Network, Güvenlik, Server ve Storage  projeleri dahil olmak üzere anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Quicklyserv, müşterilerinin ihtiyaçlarını iyi tespit edip, bu ihtiyaçlara en uygun, en uzun süreli ve en sorunsuz çalışabilecek sistemleri, iş ortağı olduğu dünya markalarının ürünlerini kullanarak genç, dinamik ve eğitimli takım üyeleriyle, profesyonel yaklaşım ve sorumluluk bilinci ile entegre etmektedir.

hakkimizda2
hakkimizda3

Quicklyserv, geniş network organizasyonunu yönetebilmenin verdiği güçle Türkiye’nin her bölgesinde teknik servis bakım hizmeti sunma kabiliyetine sahiptir.

Nitelikli insan kaynağımız, güçlü saha yapılanmamız, hizmet kalitemiz, global markalar ile yapmış olduğumuz iş birliklerimiz ve yeni teknolojik yatırımlarımız ile sektörde farkındalık yaratmaya devam edeceğiz

Üye Girişi
× Destek Talebi