ÇÖZÜMLERİMİZ

Veri merkezi, içerisinde iş süreçlerindeki tüm verilerin toplanması, depolanması, işlenmesi ve dağıtılmasını sağlayacak tüm network katmanlarını içinde bulunduran, özel olarak tasarlanmış alanlardır. Mühendislik tasarım, inşası ve altyapı çalışmalarının bütününden oluşmaktadır.

Sistem odası; işletmelerin network ekipmanları, server ve iletişim sistemlerinin yer aldığı, zemin, tavan ve duvara uygulamalarıyla tüm kablolama sistemlerinin son bulduğu odadır.

Bugün Türkiye’de fiber optik altyapı hizmetlerine yön veren, alanında birçok önemli referansa sahip bir kuruluş olan firmamız, fiber optik kablolama ve fiber optik sonlandırma konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağlamaktadır.

Yapısal kablolama; ev ve iş yeri gibi küçük veya büyük alanlar içerisindeki elektrik, bilgisayar ve diğer çevre birimlerini birbirine bağlayarak iletimini sağlayan kabloların tamamına verilen addır.

Sistem odası; işletmelerin network ekipmanları, server ve iletişim sistemlerinin yer aldığı, zemin, tavan ve duvara uygulamalarıyla tüm kablolama sistemlerinin son bulduğu odadır. Bilgi işlem teknolojisinin kumanda edildiği ve kesintisiz elektrik akımının geçtiği sistem odaları ve bu odaların korunması, günümüz bilgi çağının önemli bir ihtiyacı olmuştur.

Kartlı geçiş sistemleri; kişilere verilen kart ve bu kartları okuyarak kişilerin, çalışanların, ziyaretçilerin ya da otoparka giriş sağlayan araçların giriş-çıkış saatlerini kayıt altına alan turnike, kapı ya da bariyerlerin açılıp kapanmasını sağlayan okuyucu sistemlerdir.

Alışılagelmiş konferans türleri arasında olan fiziksel konferanslarla birlikte, son dönemde dijitalleşme ile hayatımıza girmiş olan video konferanslar oldukça popülerdir.

Üye Girişi
× Destek Talebi