TAMİR MERKEZİ

Network bakım günümüzün en önemli hizmetlerinden bir tanesidir. Neden mi? Çünkü ağ bileşenleri hayatımızın tam merkezinde yer alıyor. İletişimin sağlanması için haliyle ağ sistemlerine ihtiyaç duyuyoruz.

PDKS açılımı Personel Devam Kontrol Sistemleri’dir. Anlamı ise işletmelerin çalışanlarının sergiledikleri performanslarını takip amacıyla kullandıkları otomasyonlar, takip sistemleridir. Ve PDKS, yani personel devam kontrol sistemleri, günümüzde oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Güvenlik ve gözetim açısından oldukça önemli bir yere sahip olan kameralar, mutlaka kamera servis bakım aşamalarından geçmelidir. Ev, iş yeri veya herhangi bir yaşam alanını koruma altında tutabilmek ve güvenle izleme hizmeti almak için kamera sistemlerine ihtiyaç duyarız.

UPS servis ve bakım, güç kaynakları ile ilgili yapılmakta olan servis bakım çeşididir. Zira UPS (Uninterruptible Power Supply) kesintisiz güç kaynakları demektir. Yani şebeke ile alakalı olan durumlarda elektriğin kesintiye uğraması ile birlikte tesislere acil durum gücünden yararlanma şansını veren bir cihazlara UPS denir. 

Klima servis ve bakım dendiğinde aklımıza ilk gelen şey konfor olmaktadır. Çünkü yaz veya kış mevsimi fark etmeksizin her an hayatımızın merkezinde olmayı başaran klimalar, bizler için adeta bir konfor görevi görüyor. Peki, neden klimalar bir konfor kaynağı?

Üye Girişi
× Destek Talebi