NTI ENVIROMUX MINI

NTI ENVIROMUX MINI ürünü küçük ve orta ölçekli işletmelerdeki ihtiyacı karşılamak için tasarlanmış bir ortam izleme cihazıdır.

Üzerindeki 2 adet  sıcaklık & nem sensörü girişi , 5 adet kuru kontak sensör ( sıvı algılama, hareket sensörü, duman sensörü, titreşim sensörü, güç sensörü vs. ) bağlantı girişleri ve 1 adet röle çıkışı yer almaktadır. Dahili yedek şarj edilebilir pilleri sayesinde herhangi bir elektrik kesintisinde dahi cihaz bir süre daha uyarı göndermeye devam eder. GSM modem ve 3G modem bağlantısı sayesinde sms gönderimi de yapabilmektedir.

 • 2 adet sıcaklık & nem sensörü girişi ( RJ 45 ), 5 adet kuru kontak sensör bağlantı girişi ve 1 adet röle çıkışı
 • E-MAIL, SNMP, SMS ile uyarı gönderme
 • 16 adet cihaza ping atma ve cihazlara ulaşılamadığında uyarı verme özelliği
 • USB girişi üzerinden logları USB bellek vasıtası ile kaydetme özelliği
 • IP Kamera ile görüntü gösterme özelliği
 • HTTP/HTTPS, SNMP V1/V2c/V3, SMTP, TCP/IP, Syslog, SNTP, DHCP, SSHv2, SSLv3, LDAPv3, AES 256-bit, 3DES, Blowfish, RSA, EDH-RSA, Arcfour, IPV6, WAP 2.0,, TELNET desteği

Ortam İzleme Modülü Ne Demek?

Ortam izleme modülü, günümüzde yaygın olarak kullanılan denetleme ve izleme sistemlerinden biridir. Bu izleme modülü, sensörler yoluyla alınan sıcaklık, nem, basınç, voltaj ve frekans verilerini kontrol panelleri aracılığıyla kullanıcılara ulaştırmak için tasarlanmıştır.

Sensör verileri hem web arayüzü hem de mobil grafiği olarak görüntüleyebilmektedir. Anlık, haftalık, aylık veya yıllık raporlar hazırlayarak bildirim sunabilen bir modül sistemidir. Sunucu odaları, laboratuvar, depo ve buna benzer ortamlarda sıklıkla tercih edilen ve kullanılan bir modül türüdür. Aynı zamanda kablolu-kablosuz ortam izleme, GSM ortam izleme paneli, kablolu-kablosuz sıcaklık sensörü, kablolu-kablosuz nem sensörü gibi daha pek çok çeşidi olan bir modül türüdür.

Ortam İzleme Modülü Özellikleri ve Avantajları Nelerdir?

Ortam İzleme Modülünün Özellikleri;

En önemli kaynak sağlayıcılarından biri olan ortam izleme modüllerinin birden çok özelliği vardır. Bu özellikler ise şu şekildedir:

 • Yedek klimalar, fanlar ve aydınlatma cihazları gibi pek çok cihazı denetleme altında tutmanızı sağlar
 • Yangın söndürme sistemlerine entegre etme özelliğine sahiptir
 • Sesli ve ışıklı siren özelliği ile çevreyi uyarabilirsiniz
 • Ortamın sıcaklık, nem gibi değerlerini kontrol edebilecek değer dışına ulaştığında bu verileri denetleyebilirsiniz
 • Klima başta olmak üzere başka sebepler ile ortaya çıkabilecek su baskını sorunlarını önleyebilirsiniz.

Buna benzer daha bir sürü özelliği taşıyan ortam izleme modüllerini sizler de kullanabilir, denetleme işlemleri yapabilirsiniz. Üstelik alanında uzman kişilerin yardımını alarak en doğru ortam izleme modülü seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

Ortam İzleme Modülü Fiyatı Nedir?

Sıklıkla araştırılan konulardan biri de ortam izleme modülü çeşitleri ve fiyatları oluyor. Pek çok kişi ortam izleme modülü almadan önce detaylı araştırmalar yaparak kalitesinden ödün vermeyen ve sağlıklı bir performans gösteren cihazları seçmek istiyor. Haliyle ortam izleme modülü için birden çok adres araştırması yapılıyor.

Peki, bizim önerimiz ne?

Ortam izleme modülü hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olsun diyorsanız Quicklyserv ile tanışmanızı öneriyoruz. Çünkü biz uzun yıllardan bu yana sizler için kaliteli bir uzman desteği sunuyoruz. Alanında uzman ve profesyonel personellerimizden sağlıklı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizden dilediğinizi gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Ekonomik olan tüm sistem bakım ve onarım hizmetlerimiz için bizimle 7-24 iletişim kurabilirsiniz. Sadece bir telefon uzağınızdayız…

Ürünler sayfasına dönmek için tıklayınız.


Teklif Almak istiyorum


  Üye Girişi
  × Destek Talebi