KONFERANS ÇÖZÜMLERİ

Konferans Nedir?

Konferans; iki veya daha fazla kişinin düzenledikler fiziksel veya dijital ortamda düzenledikleri görüşmeye verilen isimdir.

Konferans Türleri Nelerdir?

Alışılagelmiş konferans türleri arasında olan fiziksel konferanslarla birlikte, son dönemde dijitalleşme ile hayatımıza girmiş olan video konferanslar oldukça popülerdir.

Quicklyserv olarak, ihtiyaç duyduğunuz konferans organizasyonlarına en uygun konferans çözümleri ile gerekli altyapı, ekipman ve donanım ihtiyaçlarınızı karşılamak için yanınızdayız.

Konferanslarınız için kullanacağınız her türlü ses ve görüntü ekipmanları ile doğa dostu ürün tedariği sağlıyoruz.

Aynı zamanda, kendi video konferans altyapınıza sahip olarak, dijitalde yaptığınız tüm görüşmelerin başkaları tarafından izlenmediği konusunda güvenlik ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlıyoruz.

Konftel C5055Wx

Konftel C5055Wx, Konftel Cam50 PTZ konferans kamerasını ve genişletilebilir Konftel 55Wx hoparlörü OmniSound® ses kalitesiyle birleştiren orta ve büyük toplantı odaları için mükemmel bir video işbirliği çözümüdür. Konftel OCC Hub, her şeyi tek bir kullanışlı kitte bir araya getirir, böylece kamerayı, ses birimini ve odanın ekranını dizüstü bilgisayarınızdaki işbirliği uygulamasına bağlamak için tek ihtiyacınız olan tek şey tek bir USB kablosudur.

Etkileyici Görüntü Kalitesi

Konftel Cam50, PTZ (Pan-Tilt-Zoom) özellikli diğer benzer konferans kameralarının maliyetinin çok altında video konferanslarınıza olağanüstü görüntü kalitesi getirir. Lenslerden görüntü sensörüne ve videonun kalitesini optimize etmek için kullanılan teknolojiye kadar birinci sınıf görüntü kalitesi ve olağanüstü hassasiyete dayalıdır. Düşük ışıkta bile görüntü canlı ve nettir.

Kolaylık Garantisi

Konftel OCC Hub, adından da anlaşılacağı gibi, konferans kamerası, hoparlör ve ekrana Tek Kablo Bağlantısı sunan video işbirliği çözümünün merkezidir. Uygulamada bu, C5055Wx kitinin, kullanıcının bir USB bağlantı noktası olan herhangi bir dizüstü bilgisayardaki toplantı odasına işbirliği hizmetini getirebileceği BYOC (Kendi Bilgisayarını Getir)’i tam olarak desteklediği anlamına gelir.

OmniSound ile Kristal Berraklığında Ses

Konftel 55Wx, OmniSound® ses teknolojimiz sayesinde etkileyici, kristal netliğinde HD sese sahip çok yönlü ve kullanımı kolay bir hoparlördür. Bilgisayardan gelen video konferans sesi, bir masaüstü telefon veya Bluetooth bağlantılı bir cep telefonu aracılığıyla aramalar arasında köprü kurabilir ve dokunmatik ekranda bağlantıları değiştirmek ve birleştirmek kolaydır. Bir başka harika özellik ise hafıza kartına kayıt yapmaktır.

Kendi Toplantını Getir

Tercih ettiğiniz işbirliği uygulaması veya bulut hizmeti ne olursa olsun, Konftel C5055Wx paketi konferans salonundaki deneyimle ilgilenecektir. USB bağlantı noktası olan herhangi bir dizüstü bilgisayarda toplantınızı yanınızda getirin, takın ve hazırsınız. Biz buna BYOM (Kendi Toplantını Getir) diyoruz.

Mevcudiyet Hissi

Orta ve büyük toplantı odaları, PTZ kameranın doğal yaşam alanıdır. 72,5° görüş alanı, başlangıçtan itibaren bir mevcudiyet hissi yaratır ve uygun bir yakınlığa ayarlamak kolaydır. Konftel Cam50’nin performansını 12x optik yakınlaştırma ile sonuna kadar test edebilirsiniz. Beyaz tahta üzerindeki notları veya bir ürün örneğinin ayrıntılarını etkileyici bir netlikle gösterin. 

Görevle Birlikte Genişler

Hoparlör, odada 12’ye kadar katılımcının bulunduğu toplantılar için optimize edilmiştir. Konftel 55Wx’e ekstra mikrofonlar ekleyerek, 20 kişiye kadar büyük video konferanslar için etkili ses kapsamını genişletebilirsiniz.

Doğa Dostu Ürünler

Konftel, Climate Neutral standardına sahiptir. Bu, Konftel’in tüm sera gazı emisyonlarını dengelediği ve bu emisyonları daha da azaltmak için çabaladığı anlamına gelir. Bir Konftel ürünü seçtiğinizde, ilk olarak iş gezilerinizin yerini alan uzaktan toplantılarınız dolayısıyla iklim avantajı oluşacaktır. Tüm ürünlerin iklime zararsız olduğunu gösteren Climate Neutral Certified etiketine dikkat edin.

Üye Girişi
× Destek Talebi