KLİMA SERVİS & BAKIM

Klima Servis ve Bakım Hizmeti Nedir?

Klima servis ve bakım dendiğinde aklımıza ilk gelen şey konfor olmaktadır. Çünkü yaz veya kış mevsimi fark etmeksizin her an hayatımızın merkezinde olmayı başaran klimalar, bizler için adeta bir konfor görevi görüyor. Peki, neden klimalar bir konfor kaynağı?

Klimanın bir konfor kaynağı olmasının başlıca sebebi; soba, doğal gaz veya buna benzer ısıtıcılarla uğraşmayı en aza indirgeyen bir cihaz olmasıdır. Bu yüzden de en çok sevilen ve kullanım oranı oldukça fazla olan klimalardan yana duruluyor.

Kısacası yaz aylarında sıcaklık derecesi artsa dahi bu sıcaklıkları hissetmeden keyifle serin bir ortamda oturma olanağını bizlere klima sunuyor. Aynı şekilde kış aylarında soğukluk derecesi ne olursa olsun üşümediğimiz sıcacık bir ortam hazırlayan yine klima oluyor.

Haliyle klimanın hem soğutma hem de ısıtma işlemini yapıyor olması klimaların tercih edilme olasılığını artırıyor. O halde klima kullanacağımızda dikkate almamız gereken en önemli hususun da klima servis bakımı olduğunu unutmamalıyız. 

Klima Servis Bakım Neden Yapılmalıdır?

Evet, klimalar oldukça pratik ve kolay bir kullanıma sahip. Ancak klimayı uzun ömürlü olarak kullanabilmek için de iş bizlere düşüyor. Şöyle ki, bir cihazın dayanıklılığını arttırmak için bazı aşamaları uygulamamız gerekir. Mesela sıfır ve sağlam bir klima aldığınızda başlangıçta klimalar çok iyi soğutur ve ısıtır.

Fakat zamanla klimanın bu performansında bazı aksaklıklar da yaşanabilir. Bu durumda yapılması gereken ilk şey klima servis bakımıdır. Belli aralıklarla yaptıracağınız klima periyodik bakımlar sayesinde klimanız her zaman ilk günkü gibi çalışmaya devam edecektir.

Kesinlikle klima servis bakımı ihmal etmemeli ve klimanın ömrünü uzatmak adına bu bakımları üşenmeden sürekli olarak yaptırmalısınız.

Klima Servis, Bakım ve Onarım Hizmetleri Quicklyserv'de

Klima servis bakım başta olmak üzere diğer tüm sistemsel konularda sizlere hizmet veren, alanında yetkin klima servis çalışanlarımızla sorunlarınıza kesin çözüm üretiyoruz. Kaliteye ve en ekonomik fiyatlara tanık olacağınız firmamızla sadece bir telefon kadar uzağınızdayız. Sağlam ve güvenilir bir hizmet için bizlere 7-24 ulaşabilir, tüm servis bakım sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Üye Girişi
× Destek Talebi